O PROJEKCIE

O mnie:

Nazywam się Przemek Kowalski. Od 2016 roku jestem menagerem Projektu Sportowego ZDROWY FITNESS. Proponuje swoim uczestnikom i osobom różne formy spędzenia aktywnego czasu na świeżym powietrzu. Moja kariera aktywnego ruchu fizycznego rozpoczęła się w Szkole Podstawowej nr 30 w Krakowie. Tutaj właśnie dopiero pokochałem sport i fitness. I od tego czasu zajmuje się i prowadzę projekt ZDROWY FITNESS.

Ukończone kursy:

2014 r. – Kurs pierwszej pomocy przedlekarskiej, organizowanej przez Grupę Koga-Med. Szkoła Pierwszej Pomocy w Krakowie.

O projekcie:

Projekt Sportowy ZDROWY FITNESS jest miejscem konsultacji miłośników uwielbiających fitness. Osobiście poszukuje osób lub z innych źródeł, które są zainteresowane moim projektem i chcą w nim uczestniczyć. Moje propozycje uczestnictwa w nim są pływanie, gimnastyka, gra w piłkę nożną (organizowane na orliku sportowym) itp.

Ściśle współpracuje z

W przygotowaniu:

Jeszcze większa możliwość uczestnictwa w projekcie. Nowe możliwości. 🙂______________________________________________________________________________________________________________________________